چرا بات تلگرام

تلگرام به ابزاری کاربردی در ایران تبدیل شده و کاربران زیادی از این شبکه پیام رسان استفاده می کنند. استفاده از ربات های تلگرامی برای مدیریت گروه و کانال ها به ابزاری کاربردی تبدیل شده است.

کسب و کارهای زیادی بر بستر تلگرام شکل گرفته و افراد زیادی از این ابزار برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. از طریق ربات های تلگرام می توان بسیاری از فعالیت ها را مکانیزه کرده و به ربات سپرد. یک ربات تلگرام می تواند 24 ساعت در روز و 7 روز هفته خدمات ارائه دهد. بنابراین داشتن یک ربات تلگرامی می تواند جایگزین مناسبی برای بسیاری از فعالیت های انسانی باشد. شرکت عصر نقره ای در مشهد و سایر نقاط ایران خدمات ساخت و سفارش ربات تلگرام را به بهترین نحو انجام می دهد.

با وجود کانال های تلگرامی ساخت ربات تلگرامی جایگاه ویژه دارند. مزیت ساخت ربات تلگرامی دریافت پیام کاربر و ارسال پاسخ هوشمند می باشد.با ساخت ربات تلگرامی فروش فایل و هرگونه فعالیتی که در سایت ها انجام می شود امکان پذیر می باشد.
 

ربات تلگرام چیست؟

ربات تلگرام یک نوع حساب کاربری ویژه می باشد و به کاربران این امکان را می دهدکه با ارسال دستورات بتوانند با روبات تلگرام در ارتباط باشند. طراحی ربات تلگرام به صورت ارسال و دریافت اتوماتیک پیام می باشد. 

 

از جمله امکانات ربات های تولید شده  میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال پیام انبوه در گروه ها برای تبلیغات کار شما

  • کپی و ارسال اتوماتیک پست ها از کانالی به کانال دیگر(فوروارد مطالب کانال - ارسال مطالب)

  • فوروارد گروهی پست های چند کانال به یک کانال

  • ربات ارز دیجیتال ، طلا ، سکه و ارز

  • طراحی انواع وب سرویس ها (api)

  • ربات ارسال پست به کانال

  • و .

برای مشاور و ساخت ربات  روی ایدی زیر کلیک کنید :

 

virtual_3rvices@


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


الفائزون ارزانی طعم شیرین عدالت دنیای شاد باغ حیدراباد اصفهان تولید محتوا خبری سایت تفریحی ,مدل ,اس ام اس ,مداحی ,آشپزی رمان هایی برای وقت ازاد رایانه و لپ تاپ شرکت کوثر نسیم بهار