ثبت‌ نظر 5‌ ستاره گوگل‌پلی

ثبت نظر ۵ ستاره و کامنت یکی از عواملی ست که موجب بهبود رتبه اپلیکیشن در سایت‌ها و مارکت‌ها می‌شود  که توسط کاربران و مخاطبان اپلیکیشن‌ها به‌ثبت می رسد. اعلام نظر از طریق ثبت دیدگاه بیانگر میزان رضایتمندی کاربران از اپلیکیشن است .

مارکت بزرگ و معتبر گوگل پلی نیز برای اپلیکیشن هایی که منتشر میکند این امکان را فراهم آورده است .  کاربران می‌توانند میزان رضایتمندی شان نسبت به برنامه را با دادن نظر ۱ تا ۵ ستاره به ثبت برسانند. در واقع برنامه های ۵ ستاره به مانند هتل های ۵ ستاره هستند.

برنامه های ۵ ستاره اعتبار بالاتری نسبت به سایر اپلیکیشن ها دارند. هرچه تعداد نظرات ۵ ستاره یک اپلیکیشن بیشتر باشد رتبه آن افزایش خواهد یافت و محبوبیتش چندین برابر خواهد شد. از تعاریف فوق میتوان به این نتیجه رسید که یکی از راه هایی که می توانیم از طریق آن رتبه و محبوبیت اپلیکیشن های خود را در مارکت های معتبر و پرآوازه گوگل پلی ارتقا بخشیم ثبت دیدگاه ۵ستاره برای آنان است .

برای مشاور و افزایش نظر روی  ایدی زیر کلیک کنید :

virtual_3rvices@


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


بانک درآمد زایی با سایت ها و نرم افزار ها اینجا زیبایی را درک کن خرید و فروش و رهن و اجاره اخبار نجاری و نساجی می نویسم تا فراموش نکنم به یاد همه ی روزای خوبمون پرتال کتاب صوتی آونگ مرجع رشته کامپیوتر سرگرمی های فکری آموزشی دانا اسباب بازی های فکری آموزشی دانا